Od dnia 19.05.2023 obowiązuje nowy regulamin.

PLECAKI

Filtruj

Wybrane opcje:
  • Plecaki
  • Akcesoria

Plecak to bardzo potrzebny produkt podczas wędkowania. Nie ważny jaki gatunek ryb łowisz, gdzie idziesz na ryby i na jak długo. Zawsze będzie Ci potrzebny solidny plecak. 

Plecaki wędkarskie moro oraz kolorowe z unikatową grafiką wędkarską. Wiele wzorów dzięki którym na rybach będziesz się wyróżniał. W plecaku zmieścisz wiele akcesoriów, które są niezbędne dla wędkarza. Duże komory pozwolą schować Ci wiele wędkarskich rzeczy. Sprawdź wszystkie wzory i grafiki w naszym asortymencie i wybierz swój wędkarski plecak na ryby, szkoły czy pracy.

Masz problem z znalezieniem odpowiedniego prezentu dla swojego wędkarza? Sprawdź nasz asortyment posiadamy wiele produktów, które spodobają się każdemu wędkarzowi. Nasze plecaki przydadzą się nie tylko podczas wędkowania ale mogą również być używane do szkoły czy pracy. 

Sprawdź nasze pozostałe produkty:

Ubrania Żeńskie:

Koszulki damskie Bluzy damskie

Ubrania Męskie

Koszulki męskie Bluzy Męskie Bokserki męskie

Ubrania dla dzieci:

Koszulki dziecięce Bluzy dziecięce Body Body z długim rękawem Śliniaki


Akcesoria:

Czapki z daszkiem Czapki zimowe Plecaki Poduszki Okulary przeciwsłoneczne Portfele Kominy Nerki Krawaty Fartuchy Piórniki Kamizelki Odblaskowe


Gadżety:

Kubki Piersiówki Zapalniczki Termosy i Butelki Nosidła na Piwo Otwieracze do piwa Podkładki pod kubek Podkładki pod myszkę Power Banki


Produkty 3D


Produkty szklane:

Karafki wędkarskie Kufle do piwa Szklanki

Ładowanie...