Od dnia 19.05.2023 obowiązuje nowy regulamin.

PIERSIÓWKI

Filtruj

Wybrane opcje:
  • Piersiówki
  • Gadżety

Piersiówka – to naczynie spłaszczone, które zostało dopasowane do ciała. Zaprojektowane do dyskretnego przechowywania nie wielkiej ilości napojów o wysoko alkoholowych. Wykonywane najczęściej z metalu, rzadziej z szkła czy tworzywa sztucznego. Piersiówki mogą mieć skórzaną otulinę lub drewniane wstawki. Piersiówka jest w wymiarach nie większych niż kieszeń kurtki czy spodni.

Piersiówka wędkarska – to nic innego jak piersiówka z motywem, grafiką o tematyce naszego wspaniałego hobby jakim jest wędkarstwo. W naszym sklepie posiadamy różne rodzaje oraz różne wzory i grafiki wędkarskich piersiówek. Każdy wędkarz znajdzie odpowiednią wędkarską piersiówkę dla siebie lub kolegi wędkarza.

Piersiówka wędkarska to idealny prezent dla każdego wędkarza. Sprawdź naszą ofertę i spraw radość z udanego prezentu swojemu wędkarzowi. Kupienie gadżetu wędkarzowi to dobry sposób na prezent wędkarski dla wędkarza bo kupowanie takiej osobie sprzętu wędkarskiego gdy na tym się nie znamy może spowodować, że nasz prezent będzie nie udany. Nie każdy doradca sklepu wędkarskiego dopasuje sprzęt do upodobań naszego wędkarza. Uniwersalny prezentem dla wędkarza to asortyment naszego sklepu.

Sprawdź nasze pozostałe produkty:

Ubrania Żeńskie:

Koszulki damskie Bluzy damskie

Ubrania Męskie

Koszulki męskie Bluzy Męskie Bokserki męskie

Ubrania dla dzieci:

Koszulki dziecięce Bluzy dziecięce Body Body z długim rękawem Śliniaki


Akcesoria:

Czapki z daszkiem Czapki zimowe Plecaki Poduszki Okulary przeciwsłoneczne Portfele Kominy Nerki Krawaty Fartuchy Piórniki Kamizelki Odblaskowe


Gadżety:

Kubki Piersiówki Zapalniczki Termosy i Butelki Nosidła na Piwo Otwieracze do piwa Podkładki pod kubek Podkładki pod myszkę Power Banki


Produkty 3D


Produkty szklane:

Karafki wędkarskie Kufle do piwa Szklanki

Ładowanie...