Od dnia 19.05.2023 obowiązuje nowy regulamin.

OTWIERACZE DO PIWA

Filtruj

Wybrane opcje:
  • Otwieracze do piwa
  • Gadżety

Otwieracz do piwa to niezbędne urządzenie to otwierania napojów zamkniętych kapslem. Drewniany otwieracz z metalowymi zębami sprawdzi się w każdej sytuacji. Możesz używać go podczas wypraw na ryby, ognisk, imprez na działce czy w domu. Otwieracz dobrze trzyma sie w ręku i łatwo się nim otwiera napoje.

Wędkarski otwieracz do piwa to nasz kolejny gadżet, który przyda Ci się podczas wypraw wędkarskich. Często latem kupujesz piwo bezalkoholowe w butelce i masz problem je otworzyć? wystarczy zaopatrzyć się na stałe w otwieracz, który będziesz przechowywał w sprzęcie wędkarskim. Problem z otwieraniem napojów z kapslem podczas wypraw wędkarskich zniknie. Ciekawe wzory na naszych otwieraczach spersonalizują każdego wędkarza. 

Wędkarski otwieracz do piwa to gadżet, który sprawdzi się jako upominek czy dodatek do prezentu dla każdego wędkarza. Wybierz swój model i zamów! Sprawdź radość z trafionego upominku dla swojego wędkarza.

Sprawdź nasze pozostałe produkty:

Ubrania Żeńskie:

Koszulki damskie Bluzy damskie

Ubrania Męskie

Koszulki męskie Bluzy Męskie Bokserki męskie

Ubrania dla dzieci:

Koszulki dziecięce Bluzy dziecięce Body Body z długim rękawem Śliniaki


Akcesoria:

Czapki z daszkiem Czapki zimowe Plecaki Poduszki Okulary przeciwsłoneczne Portfele Kominy Nerki Krawaty Fartuchy Piórniki Kamizelki Odblaskowe


Gadżety:

Kubki Piersiówki Zapalniczki Termosy i Butelki Nosidła na Piwo Otwieracze do piwa Podkładki pod kubek Podkładki pod myszkę Power Banki


Produkty 3D


Produkty szklane:

Karafki wędkarskie Kufle do piwa Szklanki

Ładowanie...