Od dnia 19.05.2023 obowiązuje nowy regulamin.

NOSIDŁA NA PIWO

Filtruj

Wybrane opcje:
  • Nosidła na piwo
  • Gadżety

Nosidło na piwo to drewniana skrzynka, która służy do noszenia piwa lub innych butelek. Nosidło świetnie sprawuje się do chodzenia do sklepu po piwo czy inne napoje. Nosidło jest bardzo solidne i eleganckie. Od teraz wyjście po piwo do sklepu jest już bardzo wygodne. Butelki są rozdzielone w skrzynce i nie obijają się jak w zwykłej jednorazówce. Dzięki czemu masz pewność, że nie zbijesz już piwa po drodze do domu czy kumpla.


Drewniane nosidło wędkarskie - to pomysł dla wszystkich fanów wędkarstwa. Posiadamy różne wzory, dzięki czemu każdy wędkarz znajdzie odpowiedni wzór dla siebie. Od teraz każde wyjście po piwo ukazuje Twoje hobby poprzez grafikę wędkarską jaką mają nasze nosidła. 


Drewniane nosidła wędkarskie - to świetny pomysł na prezent dla każdego wędkarza, który lubi również piwo. Twój mąż, tata, dziadek są wędkarzami i lubią piwo? Spraw im świetny wędkarski gadżet z którego ucieszy się każdy wędkarz. To idealny pomysł na prezent kiedy nie wiesz już co kupić swojemu wędkarzowi. 

Sprawdź nasze pozostałe produkty:

Ubrania Żeńskie:

Koszulki damskie Bluzy damskie

Ubrania Męskie

Koszulki męskie Bluzy Męskie Bokserki męskie

Ubrania dla dzieci:

Koszulki dziecięce Bluzy dziecięce Body Body z długim rękawem Śliniaki


Akcesoria:

Czapki z daszkiem Czapki zimowe Plecaki Poduszki Okulary przeciwsłoneczne Portfele Kominy Nerki Krawaty Fartuchy Piórniki Kamizelki Odblaskowe


Gadżety:

Kubki Piersiówki Zapalniczki Termosy i Butelki Nosidła na Piwo Otwieracze do piwa Podkładki pod kubek Podkładki pod myszkę Power Banki


Produkty 3D


Produkty szklane:

Karafki wędkarskie Kufle do piwa Szklanki

Ładowanie...